Kapitola 6 – Asteroid Betha Fuiji 762

Jděte stále dopředu až k zamrzlé Mondře. Dvakrát si jí prohlédněte. Použijte interkom na počítač a promluvte si s Bullym. Vraťte se na úplný začátek a prohlédněte si kameny s runami. Povězte o nich Bullymu. Následně použijte na počítač nahrávku Martelova hlasu. Vstupte do žlutého teleportu.

Projděte tunelem a sejděte až dolů k zamrzlému Illochimovi. Prohlédněte si rozbitý artefakt ležící na zemi. V inventáři skombinujte hlasový modulátor a frekvenci, a použijte ho 3x na Illochima. Až přijde Kato se svojí partou použijte ho počtvrté. Teď je potřeba nastavit oba vrtáky na maximální výkon. Nejjednodušší je tato kombinace:

Na levém monitoru 4x kliknout na + u sloupce nejvíce vlevo a 2x na + u druhého sloupce zprava. Na pravém monitoru pak 2x na + u druhého sloupce zleva.

Zapne se alarm a vypadne záchranný oblek. Místo abyste si ho nasadili jím rozmlaťte jeden z monitorů. Teleportujte se o patro níže a podívejte se na počítač. Quotter Bait se pokouší o kontakt z Illochimy, tomu musíte okamžitě zabránit. Stačí jen nastavit všechny sloupce na nerozbitém monitoru na maximum a je to. A to je vše. Gratuluji, právě jste zachránili veškerý inteligentní život v galaxii.