Cosplay

Thora da Zoltral (Perry Rhodan) / Thora Rhodan da Zoltral (Perry Rhodan NEO)

Thora je jednou z hlavních postav německého sci-fi seriálu Perry Rhodan. Je to mimozemšťanka z národa Arkonidanů a její hlavní předností jsou překrásné bílé vlasy a zlatorudé oči. I přesto, že se tomu mnozí občas podivují, Thora nechodí neustále jen v jednom oblečení, a proto i její garderóba čítá mnoho různých kousků. Thora byla pro mne takovým malým splněným snem a původně jsem předpokládala, že skončím jen u jednoho kostýmu. Lehce se mi to ale vymklo z rukou a tak do Thořina (i vlastně tedy spíš mého) šatníku přibývají další a další…

Phase I – Thora’s Battlesuit

Phase II – Commander’s Uniform

Phase III – Thora’s White Dress

Phase IV – Thora the Warrior

Phase V – Die Kristalprinzessin

Phase VI – Thora’s Retro Anniversary Dress (TBD)

Phase VII – TBD

Kate Walker (Syberia III)

Právnička a dobrodružka Kate Walker je hlavní hrdinkou počítačové série Syberia. Syberia patří díky svému úžasnému příběhu, prostředí, charakterům a hudbě k jedné z mých nejoblíbenějších her. Kate vznikla narychlo v lednu 2019, protože jsem si uvědomila, že chci na PragoFFest nový kostým a v tu dobu jsem hrála i Syberii III. Proto byla tato volba jasná!

David Bowie

Fanouškem Davida Bowieho jsem od nepaměti, proto mě zpráva o jeho smrti velmi zasáhla. Když jsem tehdy v roce … byla na svém prvním conu, zjistila jsem, že ve světe cosplaye není hranic a i já se rozhodla vytvořit svůj první opravdu pořádný kostým, jímž byl Jareth. A ten následovaly dva další ikonické kostýmy Ziggyho Stardusta.

Jareth the Goblin King

Ziggy Stardust Spacesuit

Ziggy Stardust Monstersuit

Wanda Maximoff / Scarlet Witch (The Avengers: Age of Ultron)

Wanda z druhých Avengers byla vlastně mým prvním opravdovým a veřejným cosplayem, který jsem vynesla na premiéru Ant-Mana. Upřímně musím říct, že když okolo sebe vidím jiné Wandy, jsem na něj stále hrdá, protože na svou prvotinu jsem ho opravdu neodflákla.

Star Trek

Při několika příležitostech jsem měla také čest nosit uniformu hvězdné flotily ze seriálu a filmů Star Trek.

Props & Weapons

Zbraně a další doplňky k mým kostýmům.